Co doporučují designerové interiérů – nádherné a zajímavé dekorační doplňky nástěnné

Posted on 11/02/2019 3:33am

Aranžmá interiéru je umění, díky kterému dokonce průměrný a nevelký interiér může opravdu přitáhnout pozornost a lišít se z jiných. Je to možné díky pečlivému přizpůsobení barev, dekorativních příloh, lamp a přiíslušenství do plochy, počtu dveří, umíštění a základní funkci pokoje. V současné době odborní aranžérové často doporučují pozoruhodné novodobé obrazy na stěnu – zejména když někdo planuje výmalbu domu nebo jednoduše si přeje něco v prostoru změnit, samozřejmě nejlépe je prohlížet.

moderní kuchyně
Author: Giles Williams
Source: http://www.flickr.com
Zejména 3D obrazy na zeď lámou rekordy popularity vzhledem k svým unikátním dekorativním vlastnostem - Demur. Jsou to obvykle velice luxusní vytisky rozmanitých fotek anebo grafik na plátně buď ostatních odolných látkách. Současně dekorace z takových obrazů je složená z jednoho obrazu děleného na několik částí, tak aby tvořily jeden stylistický celek, ale s viditelnými mezery. Samozřejmě ne pokáždé fotografické obrazy často jsou souborem blízko složených částí většího obrázka, ale je to jeden z populárních trendů, který dává možnost přidání do pokoje zajímavý rys. Díky takovým dekoračním přílohám je možné na zdech vlastnit asi všechno: abstraktní vzory, známé novinářské fotky anebo úžásné výhlídky měst, moře a vesnic, grafiky představující bludiště anebo vesmír, ovoce a jiné plody.výzdoba
Author: Siavash Sam Anvari
Source: http://www.flickr.com
Nabídky takových obrázků jsou vysoce hodnocené odborními aranžéry interiérů vzhledem k velkému nabídek dostupných vzorů. Témata je tak široká, že 3D obrazy na zeď můžou být přitomné prakticky všude – v kancelářích, obývacím pokoji, ložnici, u schodů buď kuchyni. V dnešní době nejlépe pamatovat, že obrazy do kuchyně jsou např. fotky s motivem barevních ovoce, kvetoucích stromů, pampelišek nebo břečťanu. Stojí to za to, být si vědom že v kuchyni malá míra extravagance není vůbec problém, když všechno jiné dobře shoduje stylisticky. Když pro kuchyni jsou vybrané obrazy 3D, jsou to nejednou vypouklé nestandardní tvary nalepené na zeď, ke kterým patří na příklad noční nebe, motýle buď velmi v dnešní době subtilní obrázky ve stylu vintage - Demur. Aby obdržet nějakou představu o tom, jak nápaditě může vypadat kuchyň díky různým moderním obrazům, velice účelné řešení je prohlížet některá hotová aranžmá – může to přesvědčit i největší skeptiky.

Tags: pokoje, kuchyni, grafiky